KLAUZULA INFORMACYJNA

Kącik rodzica

Szanowni Państwo,

Łódzki Klub Hokejowy wznawia prowadzenie lekcji jazdy na łyżwach.

W ubiegłym sezonie lekcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki środkom z budżetu obywatelskiego były bezpłatne. W tym sezonie wszystkim oferujemy 5 bezpłatnych treningów. Następnie karnet uprawniający do 10 treningów będzie kosztować 100 zł zatem cena 1 lekcji wynosi 10 zł. Będą to więc prawdopodobnie jedne z najtańszych zajęć sportowych w Łodzi. Mamy również nadzieję na to, że zgłoszony do tegorocznej edycji budżetu projekt spotka się z uznaniem mieszkańców i od roku 2022 ponownie z środków publicznych pokryjemy koszty organizacji naszych lekcji.

Treningi będą się odbywać na lodowisku Retkinia we wskazanych poniżej terminach :

poniedziałki 19.00 - 20:00
środy 18:30 - 19:20
soboty 11:00 - 12:00

Na zajęcia zapraszamy przedszkolaków i uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

Pozdrawiam ,
Tomasz Grobelkiewicz

SZANOWNI PAŃSTWO

ZAPRASZAMY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW OD 1 WRZEŚNIA Z ZAPASEM DOBREGO HUMORU
I ENERGIĄ DO ZDOBYWANIA NOWYCH EDUKACYJNYCH SZCZYTÓW.

Wszystkie ubrania  i buty na zmianę prosimy zapakować do podpisanego worka.

DRODZY RODZICE
DNIA 6 WRZEŚNIA 2021 ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA DLA RODZICÓW:
16.30- dla rodziców dzieci z grup "Biedronki" i "Motylki"
17.30 - dla rodziców dzieci z grup "Pszczółki" i "Ważki"
Zebrania odbędą się w klasach poszczególnych grup.
Na terenie przedszkola obowiązują Państwa maseczki. Prosimy aby na zebranie przyszedł tylko jeden z rodziców z uwagi na obowiązujace nas obostrzenia sanitarne.
BARDZO PROSIMY NIE PRZYPROWADZAĆ DZIECI NA ZEBRANIE.

INFORMACJA

Nasze przedszkole nawiązało współpracę z Polskim Czerwonym Krzyżem, który prowadzi zbiórkę tekstyliów do specjalnie oznaczonych pojemników. PCK gromadzi w nich tekstylia, a środki pozyskane ze sprzedaży zebranych ubrań, pościeli itp. przeznacza na obsługę projektów pomocowych i edukacyjnych oraz bieżącą działalność statutową. Projekt wspiera krajową ekologię i pomaga utrzymać czystość w miastach i wsiach. Zachęcamy do współpracy. Pojemniki już są umieszczone na terenie naszego przedszkola.

Drodzy Rodzice!

Z radością informujemy, że nasze przedszkole dołączyło do akcji "Zostań Super Zakrętakiem" realizowanej przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”. To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, będzie wspierać podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń. Jedna plastikowa zakrętka nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika akcji “Zostań Super Zakrętakiem” staje się cennym wkładem w budowanie i realizację marzeń pacjentów Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA. Jedna osoba średnio jest w stanie zebrać kilka-kilkanaście kilogramów rocznie, ale jeśli połączymy siły to akcja ma szansę przynieść mnóstwo uśmiechu i radości podopiecznym hospicjum. Zebrane zakrętki prosimy przekazywać dzieciom, które później wrzucą je do specjalnego pojemnika znajdującego się w przedszkolu.

"Dołącz do nas, wrzuć zakrętkę i zostań Super Zakrętakiem"

WAŻNE!!!

OD1 LUTEGO 2021 r.można składać przez INTERNET wnioski o przyznanie świadczenia wychowawczego „500+” na nowy okres świadczeniowy rozpoczynający się od 1 czerwca 2021 r.

Wnioski można składać za pośrednictwem:

• systemów teleinformatycznych banków
  • portalu informacyjno-usługowego emp@tia: empatia.mpips.gov.pl
  • platformy usług elektronicznych ZUS: zus.pl/pue

Od 1 kwietnia 2021 r. będzie można składać wnioski drogą tradycyjną (papierową) w punktach przyjęć wniosków Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi
www.css.samorzad.lodz.pllub pod numerem telefonu 042 638 59 69

Pamiętaj !

Ustalenie prawa do świadczenia oraz wypłata zależy od terminu złożenia prawidłowo wypełnionego i kompletnego wniosku:

Miesiąc złożenia wniosku

Miesiąc rozpatrzenia wniosku i wypłaty świadczenia

Luty 2021

do 30 czerwca 2021